اخبار

اخبار (20)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus sollicitudin, orci sit amet vehicula convallis, erat leo pharetra sem, sed commodo sapien dui id tortor. Phasellus in leo in mauris pulvinar commodo. Vestibulum aliquam massa et enim consequat convallis. Nullam consectetur a leo eget vestibulum.

طبقه بندي هاي فرزند

آخرین اخبار تولید و تکنولوژی محصولات پروتئین

آخرین اخبار تولید و تکنولوژی محصولات پروتئین (4)

تولید مواد پروتئینی در ایران به 18 میلیون تن می رسد.

مهندس علی صابری مدیر کل تغذیه و بهبود جایگاه دام معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در همایش و جشنواره گردانندگان چرخ صنعت دام، طیور و صنایع وابسته که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: جمعیت دامی کشور نزدیک به 80 میلیون راس دام سنگین و 85 میلیون دام سبک است.  

مشاهده موارد...
انتقال مرغ به کشتارگاه

انتقال مرغ به کشتارگاه (6)

نحوه بارگیری طیور و ارسال به کشتارگاه

ارزش گله های مرغ گوشتی فقط بعد از کشتار و درجه بندی می تواند ارزیابی شود. گرفتن ، حمل و کشتار طیور، خصوصا" وقتی با مدیریت ضعیف انجام شود منجر به کاهش کیفیت لاشه می شود. گرفتن و حمل پرنده بسیار استرس زاست. باید تا حد امکان در حداقل زمان و بهترین شرایط انجام پذیرد.گرفتن و انتقال طیور باید در آرامش کامل صورت گرفته تا استرس کمتری به آنها وارد شود. نتیجه این عمل کاهش درصد حذف و تلفات در کشتارگاه است.

 

مشاهده موارد...
بسته بندی مرغ

بسته بندی مرغ (2)

فرآيند بسته بندي انواع گوشت (گوشت گوسفند، گوشت گاوی، گوشت مرغ) ميزان انرژي مصرفي يكي از نگراني‌هاي نظام‌هاي بهداشت و درمان در كشورهاي در حال توسعه به شمار مي‌آيد؛ سوء تغذيه‌اي كه لزوما به معناي «فقر غذايي» نيست و گاهي حتي مترادف «مصرف بيش از حد» است.بررسي هاي علمي نشان داده است كه ۹۰ درصد كمبود دريافت كلسيم، ۷۰‌درصد كمبود آهن و ۶۵ درصد كمبود ريبوفلاوين يا ويتامين ب۲ در جامعه ما وجود دارد.پروتئين مصرفي در جامعه، بيشتر از منابع گياهي، نان و غلات است چرا كه اگر از منابع حيواني استفاده مي‌شد، كمبود آهن به وجود نمي‌آمد و اگر شير و لبنيات مصرفي افراد به اندازه توصيه شده بود، كمبود ريبوفلاوين رخ نمي‌داد.

مشاهده موارد...
قیمت گوشت مرغ

قیمت گوشت مرغ (2)

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که با توجه به شرایط مناسب بازار گوشت مرغ، هیچ‌گونه اعلام نیازی برای ورود سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به این موضوع نبوده است.

مشاهده موارد...
کشتار مرغ در کشتارگاه مرغ

کشتار مرغ در کشتارگاه مرغ (2)

کشتار طیور باید با رعایت مراحل و وارد مشروحه زیر انجام گیرد :
بازرسی بهداشتی پیش از کشتار
کنترل سلامت ظاهری پرندگان آماده کشتار در اولین مرحله بازرسی بیش از کشتار ، در حین تخلیه قفس و آویختن پرنده به قلاب باید صورت گیرد . طیور کشتاری بایستی از جهات مختلف از جمله حالت نوک ، تاج ، چشم ها ، وضعیت بال ها و پنجه ها ، مقعد ، حرارت بدن ، سر حال بودن و واکنش آن در حالی که در میان دو دست گرفتار شده و همچنین خفگی در حین حمل و نقل ، مورد بازرسی قرار گیرد .
علائم ظاهری در طیور سالم شامل موارد ذیل است :
۱- چشم ها شفاف و بزرگ بوده و تمام حفره چشمی را پر می کند .
۲- تاج به طور یک نواخت قرمز رنگ است .
۳- مقعد تمیز و بدون آلودگی مدفوع است .
۴- نوک تمیز و عاری از کف و ترشحات است .
۵- پرها در پرندگان سالم به هنگام پر کنی محکم است .

مشاهده موارد...
خبرها

خبرها (4)

پیامد افتتاح های مناسبتی پروژه های ناتمام

کشتارگاه مرغ سقز(ماد مرغ) به دلیل کشتار غیربهداشتی مرغ زنده به دستور دادستان این شهر پلمپ شد.براساس خبر منتشر شده در خبرگزاری ها به نقل از رئیس شبکه دامپزشکی سقز :به منظور تامین بهداشت عمومی و در اجرای وظایف و مسئولیت‌های قانونی اقدام به پلمپ کشتارگاه  طیور در شهرستان سقز شد.وی گفت: به این واحد کشتارگاه درباره مشکلات بهداشتی بارها تذکراتی داده شده بود و هر بار مسئول این واحد قول بر رفع مشکلات می‌داد که متاسفانه عمل نکرد و این شبکه هم براساس مسئولیت‌های قانونی در راستای تامین سلامت مردم اقدام به پلمپ این کشتارگاه طیور کرد.

مشاهده موارد...
  • اصفهان - خیابان لاله - روبروی پارک لاله
  • 031-34702131
  • 35298131 -031
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمونه محصولات ما

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top